Harjumaa omavalitsustegelaste suvespordipäevade viktoriin

Neljapäeval-reedel toimusid Meriküla Spordi- ja õppekeskuses Harjumaa omavalitsuste suvespordipäevad. Väljaspool ametlikku võistlusprogrammi toimus ka Andrese Mälumängude veebiviktoriin, kus oma teadmised ja reaktsioonikiiruse panid joonele koguni 30 võistkonda.

Harjumaa omavalitsustegelased kogunemas õhtusele viktoriinile (foto Valdur Vaht)
Nii küsimusi kui mängu seisu sai jälgida ja kaasa elada suure ekraani vahendusel (foto Valdur Vaht)

Kokku oli mängus 24 küsimust, millele osalejaid said nutiseadmetega vastata. Kõik mängu küsimused olid kuulsate ja kummaliste Eesti inimeste ning nende tegemiste kohta. Pinget lisas mängule see, et mida kiiremini võistkond õige vastuse lukku lõi, seda rohkem punkte saadi. Et mängu veelgi põnevam jälgida oleks, siis iga kolme küsimuse tagant näitasime ka tabeliseisu.

Valik hetkeseisusid mängust

Nagu ka tabelid näitavad, et kui alguses domineerisid Tallinna esindused, siis mängu lõpuks suutis esikohale jääda võistkond Pingu, mille ehk tuntuim liige oli HOLi tegevdirektor Joel Jesse. Tõsi, viimases plokis suudeti kolmest küsimusest õigesti vastata vaid korra, kuid teised seda võimalust ära ei kasutanud. Targa mängu tegi ka Mälukas, kes vaikselt aga järjekindlalt tabeli teisele reale lõpuks välja ronis. Kokku oli osalevaid võistkondi 30.

Kuivõrd kuvatud tabel näitas vaid hetkeseisu kümmet parimat osalejat, siis statistika mõttes ka mängu üldine tabeliseis.