Kolgaküla mälumängusari algas ÜRTi võiduga

Kolgaküla mälumäng alustas järjekorras juba 24ndat hooaega ning tervisekaitsenõudeid järgides olid osalevad võistkonnad jagatud kahte mängu. Samuti oli esimeses voorus saalis maskida kandmine kohustuslik. Käesolevast hooajast on igasse mängu lisandunud ka kaks muusikaküsimust.

Esimese ja eeldatavalt tugevama mängu võitis ÜRT, kes maksimaalsest 64 punktist kogus 50. Järgnesid Aruküla 47 ning eelmise hooaja võitja Suvalised 46 punktiga. Teise mängu võitsid Eluõied (41), kellele järgnesid Kyda (38) ja Wärner Broz (37). Üldarvestuses jagasid Eluõied 6-7. kohta.

Võidukas ÜRT

Viiest mängust koosnevat sarja alustas 42 võistkonda. Üldises paremusjärjestusea läheb arvesse nelja parema mängu tulemus ehk siis halvim voor arvestatakse pärast viimast mängu maha.

Esimese vooru tabel. Sinisega teises mängus osalenud võistkonnad.

Nagu viimastel hooaegadel juba tavaks, on Kolgaküla mälumängus mitmeid eriauhindasid. Nendest kaalukamad Matti Krönströmi spordiküsimuste auhind ja Mati Talviku pildiküsimuste kategooria. Spordiküsimustes haaras liidriohjad Kuusalu JSK ning pildiküsimustes ÜRT.

Pildi- ja spordipreemiate arvestus

Mälumängu korraldavad MTÜ Kolgaküla Selts ja Andrese Mälumängud. Täname abi ja toetuse eest veel Kolga Lainereid. Auhindade eest kummardus Romantikutele ramatute ja OÜ Rutiks (Nõmmekad) kaitsemaskide eest!