Kolgaküla mälumängusarja võitis Suvalised

Reedel sai põneva lõpu Kolgaküla mälumängusari. Nagu ka eelmises voorus, jälgisime ruumide täituvuse 50-protsendilist nõuet ja olime võistkonnad jaganud kahte mängu. Esimeses mängus mängisid tabeli esimese otsa võistkonnad, kes ka kõrgete kohtade pärast võistlesid.

Tabeli esimese poole võistkonnad

Viienda ja ühtlasi viimase vooru esikohta jagasid võrdselt 48 punktiga Romantikud ja Aruküla. 46 punktiga järgnesid Suvalised ja Noor Juminda. Teise mängu parima tulemuse eest hoolitses Kuusalu JSK 38 punktiga,

Sarja üldarvestuses kogusid Suvalised ning ÜRT pärast halvima vooru mahaarvamist võrdselt 175 punkti. Kolgaküla sarjas on reeglites, et võrdsete punktide puhul saab eelise see võistkond, kelle maha arvatud tulemus oli parem. See oli parem Suvalistel, mis tagaski neile üldarvestuse esikoha.

Kolgaküla 2020 sarja üldvõitjad Suvalised
Sarja kokkuvõtlik tabeliseis

Samasuguses seisus olid ka võrdselt 172 punkti kogunud Kaisukarud ja Romantikud, kuid siingi sai eelise võistkond, kelle halvima vooru tulemus oli parem. Seega kolmas koht Kaisukarudele.

Võistkond ÜRT

Traditsiooniliselt olid mängus ka mitmed eriauhinnad. Nii Matti Krönströmi nimelise spordiauhinna ja Mati Talviku nimelise pildiauhinna viis seekord koju võistkond Romantikud. Mõlemas kategoorias järgnesid Romantikutele Kaisukarud.

Romantikud
Üldarvestuse kolmandad ja mõlemas eriarvestuses teise koha saavutanud Kaisukarud

Kõige rohkem kümnepunktivstuseid andis hooajal Kaval Kits ning parim naistevõistkond oli järjekordselt Eluõied.

Matti Krönströmi spordiküsimuste auhind
Mati Talviku pildiküsimuste arvestus

Aitäh kõigile mängijatele ja toetajatele! Uute kohtumisteni!