Kolgaküla sarja neljandas mängus saatis edu MC Aserit

Kolgaküla mälumängusari jätkus neljanda vooruga veidi tavapäratus formaadis. Kuivõrd siseruumides on osalejatele 50-protsendi piirang, siis olid osalevad võistkonnad jagatud vastavalt üldisele paremusjärjestusele kaheks. Esimese ja tugevama mängu kallutas lõpuks 48 punktiga enda kasuks MC Aseri võistkond, kellele järgneseid võrdselt 45 punktiga Kaisukarud ja Romantikud. Esikuuiku lõpetasid 43 punkti kogunud ÜRT, Ma Ja Sa ning MC Kolga.

MC Aseri esindus

Tabeli teise poole võistkondade mängus kogusid Sabotöörid 38 punkti ning võrdset 37 punktiga järgnes koguni kolm võistkonda – Meeste Varjupaik, Rama ja Lauri.

Pärast nelja mängu on tabeli tipp äärmiselt pingeline. Kaisukarud on kogunud 168, ÜRT 167 ning Suvalised 166 punkti. Järgnevad Ma Ja Sa 162, Romantikud 159 ning Kaval Kits 152 punktiga.

Üldises paremusjärjestuses võib toimuda aga päris palju muudatusi. Kolgaküla sarjas lähevad arvesse nelja parema mängu tulemused ehk kõige halvema vooru punktid arvestatakse maha. Roosaga on tabelis märgitud hetke seisuga halvima mängu tulemus. Hetkel on Kaisukarude halvima vooru tulemus 39, kuid näiteks Kavalal Kitsel vaid 26.

Üldtabel enne viimast vooru

Nagu ka eelnevatel aastatel on Kolgaküla mälumängus ka lisakategooriaid. Peamised neist Kolgaküla mälumängu legendide Matti Krönströmi nimeline spordipreemia ja Mati Talviku nimeline pildiküsimuste auhind. Mõlemas arvestuses hoiab esikohta Romantikute võistkond. Seni spordiküsimuste kategoorias juhtinud Kuusalu JSK neljandas mängus ei osalenud ja tuli liidrikoht loovutada.

Pildi- ja spordiküsimuste kategooriad

Kui täiendavaid piiranguid ei kehtestata, siis toimub Kolgaküla mälumängusarja viimane voor reedel 9. oktoobril ja samuti kahe mänguna. Tabeli esimene pool asub võistlustulle kell 18.00 ning teine pool 20.00.