Minust

Mälumängupisiku sain külge ligi kolmkümmend aastat tagasi keskkooli päevil, algul mängijana ja siis juba korraldajana. Korraldamise mõte tekkis omal ajal kooliraadios, vahetundidesse harivat meelelahutust pakkuda. Kutsusime mängima õpilasi ning see osutus nii menukaks, et isegi õpetajate toas olla mängu ajaks raadio veidi valjemaks keeratud.

Saue valla spordiaasta tähed 2019

Nii see alguse sai ja lumepall veerema hakkas. Mõned aastad hiljem kutsuti Loksa mälumängusarja vedama. Andsin sõrme ja tänaseks on kuue võistkonnaga tagasihoidlikest mänguõhtutest saanud rahvarohked meelelahutusüritused. Eesti üks legendaarsem Kolgaküla mälumäng toob korraga kokku ligi viiskümmend võistkonda lähemalt ja kaugemalt.       

Viimsi vald 100 pidulik gaala

Mis on ühe hea viktoriini puhul oluline? Kõik algab lugupidamisest  mängijate vastu ja parim tagasiside on rahulolev ja heatujuline mälumängusõber. Oluline on, et küsimused oleksid mitmekülgsed, aktuaalsed aga samas ka harivad. Et nuputamist oleks nii noortel kui ka eakatel, nii meestel ning naistel. Abiks on ka küsimustesse pikkida kõnekaid ja päevakajalisi fakte või huvitavaid tähelepanekuid, mis aitaksid võistkondades kaasa arutelude tekkimisele. Otsida erinevaid vihjeid, mis aitaksid kaasa vastuste tuletamisel või välistamisel. Olenevalt mängu formaadist on vürtsiks ka vihjeid või vastusevariandid, mis võivad mälumängureid abistamise asemel hoopis segadusse ajada.

Viimsi mälumängusari valiti valla 2018. aasta parimaks ürituste sarjaks