Palju õnne sünnipäevaks Saue linn!

Saue linna sünnipäeva ja kohvikutepäeva raames korraldas Andrese Mälumängud ka kaks nutiviktoriini. Esimene oli mõeldud kuni 12-aastastele lastele ning õhtune mäng juba kõigile huvilistele.

Lasteviktoriin

Päeval toimunud lasteviktoriinil osales kokku kümme võistkonda. Ära tuli arvata küsimusi tuntud muinasjuttude ja multifilimide ning noorte seas populaarsete ansamblite, näitlejate ja lauljate kohta. Kokku oli 15 küsimust ning iga küsimuse juures said lapsed arvata kolme vastusevariandi hulgast õige. Mida kiiremini õige vastus tuli, seda rohkem sai ka selle eest punkte. Kõige täpsemini ja kiiremini vastasid Tüdrukud, kellele järgnesid Maarja ja Inimesed. Kolme paremat võistkonda premeeriti magusate auhindadega, väikese nänniga peeti meeles kõiki osalenud lapsi.

Õhtuses kogupereviktoriinis oli osalejaid juba tunduvalt rohkem. Kokku registreeris ennast kohapeal internetikeskkonnas 29 võistkonda.

Saue sünnipäeva kogupereviktoriin

Kogupereviktoriinil oli küsimusi veidi rohkem ning et raskem arvata oleks, siis tuli õige vastus leida nelja vastusevariandi hulgast. Küsimused olid tuntud eesti inimeste kohta – poliitikud, lauljad, näitlejad, sportlased, ärimehed ja muidumehed ja naised. Põnevust lisas jällegi ka see, et kiire vastamise eest sai boonuspunkte, et nii teinegi kord tuli võtta riske, et oma tabeliseisu parandada.

Ülemisel parempoolsel pildil kaks kolmandikku võistkonnast Kroon ning alumisel pildil meeleolukas võistkond Vikerkaar.

Mäng oli lõbus ja tasavägine. Alguses olid punktid visalt tulema, kuid lõpp läks juba päris pingeliseks. 18 küsimusega kogus kõige rohkem punkte kolmeliikmeline võistkond Kroon, mille tuntuim liige oli vallavanem Andres Laisk. Kõige rohkem tundusid rõõmustavat aga teise koha saavutanud Vikerkaar, mille moodustasid abivallavanem Riho Johanson koos alati naerusuiste tüdrukutega. Kolmanda koha napsas tihedas konkurentsis kaheliikmeline Munchkin.

Kolme parimat võistkonda premeeriti auhinnakotikestega, kus kõik vajalik ühe mõnusa koduse kohviõhtu korraldamiseks.