Saue mälumängus kaitses üldvõitu Viimases Pingis

Enne kui kevadel viirus saabus jõudsime Sauel viiest voorust ära mängida neli. Reedel saime aga ka viienda mängu ära pidada ja hooaja pidulikult kokku võtta.

Viiendas mängus haarasid juba esimeses voorus liidrikoha Rannakalurid ega loovutanud seda mängu lõpuni ning igati teenitud võit 47 punktiga. Võitjale järgnesid Viimases Pingis 43 ning Memosa 40 punktiga. Esikuuikusse mahtusid veel Kettavennad (39), Haugi Mälu (37) ja Kallisaba (36).

Viienda mängu võitjad ja üldarvestuses teise koha saavutanud Rannakalurid

Sarja kokkuvõttes suutis eelmise hooaja üldvõitu kaitsta Viimases Pingis, kes viie mänguga kogus kokku 210 punkti. Palju ei jäänud kokkuvõttes maha ka Rannakalurid, kellel kogunes punkte 205. Järgnesid Kettavennad (198), Smek-7 (185) ja Naftabaas (184). Viimases Pingis võistkonnale tõi edu stabiilne mäng kogu hooaja vältel, sest viiest toimunud mängust võideti vaid üks. Võidurõõmu said lisaks viimase vooru võitjale maitsta veel Memosa, Ettur ja Smek-7.

Sarja üldvõitjad Viimases Pingis

Jagati ka mitmeid eriauhindasid. Parim naistevõistkond oli MALL, väärikate arvestuses oli edukaim võistkond Saksad ning progressipreemia võitis Smek-7.

Sarja kolmas koht – Kettavennad

Statistikahuvilistele ka Saue mälumängusarja ülevaatlik tabeliseis.

Saue mälumängusarja kokkuvõtlik tabel

Täname mälumängusarja suuremaid toetajaid – OÜ Aknakate, OÜ Kulukaubandus ja Saue vald. Auhindadega toetasid veel AS Paulig ning Saue Auto.