Saue mälumängusari alustas Kallisaba võiduga

Sauel Noortekeskuses alustas järjekordne mälumängusari ning esimese mängu võitis päris kindlalt Kallisaba esindus. Mängu lõpuks oli Kallisaba kontol 45 punkti. Võrdselt 38 punktiga järgnesid 7 Kadakat ning Kettavennad. Esikolmikule järgnesid eelmise hooaja üldvõitja Viimases Pingis (36), Kadaka Kilvarid (34) ning Rannakalurid ja Naftabaas (33).

Saue mälumängurid

Saue mälumängusarjas toimub kokku viis mängu. Igas mängus on traditsiooniliselt 30 küsimust ning maksimaalselt on võimalik mängus koguda 60 punkti. Hooaja lõppedes liidetakse kõikides mängudes kogutud punktid ja nii selgub ka lõplik paremusjärjestus.

Esimese mängu ülevaatlik punktitabel

Käesolev hooaeg algas veidi teistmoodi, mõeldes eelkõige mängijate tervisele. Et osalejaid saalis hajutada olime piiranud võistkondade arvu, mistõttu ei saanud vähemalt paar soovijat osaleda. Samuti ei toimunud traditsioonilist kohvipausi ning saalis liikudes oli rangelt soovituslik maskide kandmine.

Saue mälumängusarja korraldavad MTÜ Sinimustvalge Saue ja Andrese Mälumängud. Mälumängusarja toetavad Saue vald, OÜ Kulukaubandus, OÜ Aknakate ja Tammevana Kohvik. Esimese mängu võitja sai Tammevana Kohvikult ühe mõnusa a la carte õhtusöögi.