Saue linna orienteerumismäng “Väike filmiseiklus”

Andrese Mälumängud kutsuvad 21. aprillist kuni 5. maini kõiki liikumise ja mälumängusõpru Sauele osalema ühes meeleolukas filmiteemalises orienteerumismängus. Mäng sobib suurepäraselt kogu perele, et teha koos üks mõnus jalutuskäik või rattaring.

NB! KAHJUKS ON TULNUD KA TEATEID, ET MÕNI KÜSIMUSTELEHT ON MAHA REBITUD. ANDKE KINDLASTI TEADA KUI EI LEIA MÄRGITUD KOHAST, SAAME KIIRESTI UUE ÜLES PANNA!

Oleme Saue linna teinud ühe kümne punktiga ringikese. Mängu kaardi saad alla laadida või printida siit: http://bit.ly/sauefilm

Saue linna kaardil on tähistatud 10 punkti. Punktid on küll nummerdatud, kuid nende läbimise järjekord ei ole oluline. Igast punktist leiate oranzi lehekese filmiteemaliste küsimustega. Iga küsimuse juures on 3 vastusevarianti, mille seast tuleb välja valida õige. Õige vastuse eest leiad ka ühe tähe, mis tuleb meelde jätta või üles kirjutada. Mängu lõpuks pead kokku saama täpselt 10 tähte ning moodustama nendest ühe Saue linnaga seotud sõna.

Saada sõna hiljemalt 5. mail Andrese Mälumängude meiliaadressile andres@kaarmann.ee või kelli.koluvere@hotmail.com. Ära unusta lisamast oma telefoninumbrit, sest kui Sulle naeratab loosiõnn võid võita mõne toreda raamatu. Kõigi õigesti vastanute vahel loosime välja 5 huvitavat raamatut.  

Raja ja küsimused koostasid Kelli Kõluvere ja Andres Kaarmann. Loosivõitjatele paneb auhinnad välja Andrese Mälumängud.