Viimsi mälumängusarja võitja on Tempo!

Nagu ka kõigile teistele avalikele üritustele on eriolukord jätnud jälje mälumängusarjadele. Pidades aru Viimsi valla esindajatega leidsime, et lähikuudel ei ole üksteise tervist ohtu seadmata võimalik mälumängusarja otsuatavat mängu läbi viia. Ligi 150 mängijat poolteist tundi saalis ninapidi koos on veidi liiast.

Legendaarne Tempo pärast Viimsi esimese mängu võitu

Seega kroonime käesoleva hooaja võitjaks 175 punktiga võistkonna Tempo (Taivo Rist, Martti Suurorg, Renee Stamberg ja Taave Tuutma). Tempo üldvõit on igati teenitud, sest neljast mängust võideti koguni kolm. Ühe mängu võitis Tammneeme. 160 punktiga saavutas teise koha Mähe (Lauri Randma, Mauri Randma, Ragnar Luts ja Erik Vest) ning neist vaid punktiga jäi maha Muuga (Kaarel Allemann, Sandri Laurand,  Juhan Perandi ja Andrus Pihel). Esikuuiku lõpetasid Ränirahnud (154), Lisaküsimus Palun (152) ja Tammneeme (151).

Mähe esindus 2019. aasta hooaja lõpetamisel

Nagu traditsiooniks, siis kolmele paremale võistkonnale on auhinnaks traditsioonilised kivikesed – kulla-, hõbeda- ja pronksikarva. Lisaks saavad kõik Viimsi mälumängusõbrad mälestuseks spetsiaalse graveeringuga pastapliiatsid. Võitjate ja osalistega lepime jooksvalt kokku, kuidas oma auhinnad ja meened kätte saab.

Kokku osales Viimsi mälumängusarjas sellel hooajal 34 võistkonda. Andrese Mälumängud ja Viimsi vald tänavad kõiki osalejaid ja toetajaid, Haabneeme Kooli võõrustamise ning Isemoodi Loovustuba kohvipauside korraldamise eest.